sklep apple
Elektronika i gadżety

Sklep Apple – jak zrobić zakupy w tym miejscu?

Apple oferuje szeroką gamę produktów, w tym iPhone’y, iPady, komputery osobiste Mac i MacBook, przenośne odtwarzacze multimedialne iPod, zegarki Apple Watch, cyfrowe odtwarzacze multimedialne Apple TV oraz systemy operacyjne iOS i OS X. Firma sprzedaje również usługi internetowe, w tym iCloud, iTunes Store i Apple Music. Dystrybucją zajmuje się sklep apple.

Firma Apple stworzona a Ameryce w latach 70.

Firma Apple została założona przez Steve’a Jobsa, Steve’a Wozniaka i Ronalda Wayne’a w kwietniu 1976 roku w celu opracowania i sprzedaży komputera osobistego Apple. Firma została zarejestrowana jako Apple Computer, Inc. w styczniu 1977 roku, a sprzedaż jej komputerów spowodowała znaczny wzrost obrotów i przychodów firmy. W ciągu kilku lat Jobs i Wozniak zatrudnili sztab projektantów komputerowych i uruchomili linię produkcyjną. W 1980 roku firma Apple weszła na giełdę, odnosząc natychmiastowy sukces finansowy. W ciągu następnych kilku lat firma Apple dostarczała nowe komputery wyposażone w innowacyjne graficzne interfejsy użytkownika, takie jak oryginalny Macintosh z 1984 r.

Co sprzedaje sklep apple?

Sklep apple (https://ispot.pl/) to sieć sklepów detalicznych, których właścicielem i operatorem jest firma Apple Inc. W sklepach tych sprzedawane są różne produkty firmy Apple, w tym komputery osobiste Mac, smartfony iPhone, tablety iPad, przenośne odtwarzacze multimedialne iPod, zegarki Apple Watch, cyfrowe odtwarzacze multimedialne Apple TV, oprogramowanie i wybrane akcesoria innych firm.

sklep apple

Pierwsze sklepy apple

Pierwsze dwa Apple Stores zostały otwarte jako dwie lokalizacje w maju 2001 roku przez ówczesnego dyrektora generalnego Steve’a Jobsa. Widząc potrzebę lepszej prezentacji produktów firmy w sprzedaży detalicznej, w 1997 roku podjął starania o reorganizację programu sprzedaży detalicznej, aby uzyskać lepszy kontakt z konsumentami.

Z biegiem lat firma Apple zwiększyła liczbę placówek detalicznych i zasięg geograficzny – w 2018 r. miała ponad 500 sklepów w 25 krajach na całym świecie. Silna sprzedaż produktów uplasowała Apple wśród najlepszych sklepów detalicznych, ze sprzedażą przekraczającą 16 miliardów dolarów na całym świecie w 2011 roku. W maju 2016 r. była starsza wiceprezes Apple ds. sprzedaży detalicznej, zaprezentowała znacząco przeprojektowany Apple Store na Union Square w San Francisco, z dużymi szklanymi drzwiami wejściowymi, otwartymi przestrzeniami i zmienionym wizerunkiem marki.

Jak zrobić zakupy w sklepie Apple?

Pierwszym krokiem do nabycia produktu Apple jest podjęcie decyzji o tym, jaki produkt wybierzesz. Jeśli chcesz mieć komputer, na którym można wykonywać podstawowe zadania i który nie będzie drogi, dobrym wyborem będzie MacBook Air. Jeśli szukasz czegoś potężniejszego, rozważ MacBooka Pro – to już szczyt mocy i przenośności.

Jeśli chcesz czegoś, co jest przenośne, ale nie ma żadnej mocy obliczeniowej, dobrym wyborem może być iPad. Podobnie jak w przypadku MacBooków, istnieje wiele różnych modeli iPadów do wyboru. Najnowszy iPad Pro to najpotężniejszy model, ale jest też drogi. Jeśli szukasz czegoś bardziej przystępnego cenowo, rozważ starszy model lub mniej wydajny, taki jak iPad Air lub iPad mini.

Jeśli uważasz, że Twój iPhone wymaga modernizacji, rozważ jeden z najnowszych modeli Apple – każdy z nich będzie dobrze współpracował z Twoim obecnym komputerem lub laptopem, jeśli już posiadasz sprzęt tego rodzaju.

Możliwość komentowania Sklep Apple – jak zrobić zakupy w tym miejscu? została wyłączona