ipad air
Elektronika i gadżety

Dlaczego warto wybrać ipad air 256gb?

Ipad air 256gb ze względu na konieczność pracy zdalnej lub nauki, urządzenia te stały się niezbędnym narzędziem w zależności od różnych potrzeb użytkownika. Czasy gdzie ipad air był nudny i bezbarny odeszły w zapomnienie. Tablet został wyposażony w 256gb pamięci wewnętrznej. Dzięki temu ipad air ma możliwość przechowania bardzo dużej ilości zdjęć, filmów oraz różnego rodzaju aplikacji. Nagrywanie filmów w tablecie daje duże możliwości utrwalania najważniejszych chwil w życiu. Dzięki rozdzielczości 4K Ultra HD mamy pewność, że wszystkie niezbędne szczegóły zostaną zapisane na tablecie. Co więcej, jeżeli mamy telewizor 4K Ultra HD prezentacja nagrań zrobi na nie jednym ogromne wrażenie. Ipad air został wykonany w całości z aluminium pochodzącego z recyklingu. Dla osób, które na co dzień zwracają  uwagę na środowisko, ten fakt może mieć ogromne znaczenie. 

Design najnowszego ipad air 256gb

Niesamowite bogactwo kolorów w tablecie ipad air sprawia, że przyciąga wzrok niejednego użytkownika. Do wyboru mamy dużą paletę kolorów od różowego złota, gwiezdnej szarości lub w kolorze srebrnym, zielonym, czy błękitnym. W ten sposób można dopasować tablet, który będzie idealnie pasował pod nas i nasze upodobania kolorystyczne. Podobnie jak obudowa ipada, wszystkie inne podzespoły tabletu również zostały wykonane z aluminium pochodzący w 100% z recyklingu. Firma apple oferuje dodatkowo do każdego ipada praktyczne w użyciu etui. Ma za zadanie ochronić naszego ipada przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi oraz usypia tuż po jego zamknięciu. Dzięki temu mamy możliwość zaoszczędzić baterię. Tablet jest świetnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy szukają ogromnej mocy i wydajności oraz nie chcą rezygnować z mobilności tabletu. 

Ciekawe wzornictwo oraz znakomita jakość wykonania ipad air 256gb

ipad air

Na górze ipada air 256gb znajdują się dwa niewielkiej wielkości głośniki. Jednak to nie koniec, ponieważ apple dodało dwa kolejne głośniki po przeciwległej stronie. Jakość dźwięku jest znakomita, a oglądanie na nich filmów lub słuchanie muzyki stanowi ogromną przyjemność. Po prawej stronie tabletu znajdują się dwa niewielkiej wielkości przyciski, które co prawda delikatnie wystają poza obudowę, przez co ma się wrażenie dość topornych i trudnych w użytkowaniu. Po niewielkim czasie użytkowania można śmiało się do tego przyzwyczaić, jednak początkowo jego płaskie położenie może nas nieco irytować.

Ipad air 256gb posiada Touch ID, czyli czytnik naszych linii papilarnych. Został on zintegrowany z włącznikiem ipada air. Czytnik znajduje się w prawym rogu tabletu. Przycisk ten ma spełnić trzy funkcję, czyli skanera odcisków linii papilarnych, włącznika oraz do uruchomienia naszej osobistej asystentki głosowej Siri. Aby korzystać ze skanera, należy nacisnąć przycisk. Rozpoznając nasze linie papilarne, bardzo szybko przechodzi do głównego ekranu. Należy zwrócić uwagę, że niestety samo przyłożenie nie spowoduje włączenia tabletu, trzeba go również przycisnąć, by się niezwłocznie uruchomił. 

Możliwość komentowania Dlaczego warto wybrać ipad air 256gb? została wyłączona