iPhone 15
Elektronika i gadżety

iPhone 15 – co to za model topowej marki telefonów?

Zachwycający projekt, niesamowita efektywność i innowacyjne cechy – wszystko to jest dostępne w linii smartfonów Apple. Corocznie firma z Cupertino zaskakuje nas nowymi modelami, które stają się symbolem doskonałości w świecie technologii. Teraz nadszedł czas na następny krok w ewolucji – iPhone 15. Jak prezentuje się ta fascynująca generacja smartfonów?

Co warto wiedzieć o iPhone 15?

Wielkie oczekiwania fanów Apple wzbudzać będą wszelkie plotki i przecieki dotyczące nowego iPhone’a. Na podstawie dostępnych informacji można stwierdzić, że iPhone 15 pojawi się na rynku w kilku różnych wersjach:

W linii znajdziemy:

  • iPhone 15,
  • iPhone 15 Plus,
  • iPhone 15 Pro
  • iPhone 15 Pro Max (Ultra).

Każda z tych wersji zostanie wyposażona w najnowszy system operacyjny Apple, czyli iOS 17. Chociaż nie spodziewamy się radykalnych zmian w oprogramowaniu, to jednak możemy oczekiwać kilku ciekawych nowości. Koniecznie sprawdź https://ispot.pl/iphone-15.

Wyświetlacz i obudowa

Nowe urządzenia prawdopodobnie zachowają zbliżone rozmiary do swoich poprzedników. iPhone 15 i iPhone 15 Pro będą najprawdopodobniej wyposażone w ekrany o rozmiarze 6,1 cala, natomiast iPhone 15 Plus prawdopodobnie będzie miał ekran o rozmiarze 6,7 cala – podobnie jak iPhone 15 Pro Max, jeśli takowy zostanie wprowadzony. Jednak jeśli zostanie zaprezentowany iPhone 15 Ultra, można się spodziewać jeszcze większego ekranu, być może nawet o przekątnej 6,9 cala.

Jeśli chodzi o ramki, to w przypadku iPhone’ów 15 Pro i 15 Pro Max mają być one cieńsze niż w ich poprzednich wersjach, co może sugerować, że albo ekrany te będą nieco większe, albo samą obudowę będą miały bardziej kompaktową niż modele iPhone 15 i 15 Plus.

Możliwość komentowania iPhone 15 – co to za model topowej marki telefonów? została wyłączona