deska elektryczna
Uncategorized

Sposób działania deskorolki elektrycznej

Deska elektryczna to dwukołowy pojazd, który istnieje też pod nazwą elektryczny longboard. Zarówno dzieci jak i dorośli fani deskorolek nie muszą się już odpychać nogą, wystarczy że będą sterować pilotem bądź aplikacją. Możliwość szybkiego przemieszczania się daje frajdę w czasie intuicyjnego działania sprzętu. Wystarczy lekko się pochylać do przodu, by deska elektryczna jechała we wskazanym kierunku. Takie poruszanie się daje wyobrażenie gry na konsoli, lecz dzięki temu dzieciaki spędzają czas na świeżym powietrzu i minimalizują się wady postawy oraz problemy ze wzrokiem.

Najważniejsze parametry deski elektrycznej

Warto zwrócić uwagę na kilka czynników, które sprawiają, że dziecko nie odrzuci deskorolki szybko w kąt pokoju. Choć bardzo często rodzina sugeruje się kolorem sprzętu czy designem, powinno się też popatrzeć na inne parametry. Przede wszystkim pojemność akumulatora, który przy pełnym naładowaniu potrafi przejechać ok. 15-20 kilometrów. W tej sytuacji istotna jest maksymalnie rozwijająca się prędkość. Jednakże późniejsze ewentualne wypadki mogą być groźne i skutkować kontuzjami, dlatego dzieciakom warto kupić wolniejszy sprzęt. Na stronie emanta.pl można znaleźć kilka ciekawych modeli desek do jazdy.

deska elektryczna

Deska elektryczna a bezpieczeństwo

Konieczne jest spełnienie pewnych warunków. Jeśli chcemy kupić dziecku deskorolkę elektryczną, warto spytać rodziców o zgodę, ponieważ w trakcie pierwszych jazd dziecku powinien towarzyszyć ktoś dorosły, tak aby w razie upadku udzielił natychmiastowej pomocy. Nie można pozwolić, aby maluch jeździł bez zabezpieczenia przed urazami. Aby nasze dziecko było bezpieczne podczas przejażdżek warto dokupić: kask oraz ochraniacze na ręce i kolana.

Możliwość komentowania Sposób działania deskorolki elektrycznej została wyłączona