gadżety harry potter
Elektronika i gadżety

Jakie gadżety z serii „Harry Potter” warto kupić fanom? 

Na świecie nie brakuje fanów Harry’ego Pottera. Swoje zrobiły zarówno głośne książki, jak i ich ekranizacje. Nie dziwi zatem tak duży wysyp gadżetów związanych z serią. Przyjmują one przeróżne formy i mogą być świetnym prezentem dla wiernych fanów. Które z nich mogą sprawić im najwięcej radości?

Figurki oraz gadżety ozdobne 

Gadżety z serii „Harry Potter” bardzo często przyjmują funkcję typowo ozdobną. Świetnie prezentują się w pokoju fana, co pokazuje jak bardzo uwielbia książki i filmy. Przykładem tego mogą być figurki z postaciami serii. Nie musi to być koniecznie tytułowa postać, gdzie niektórzy wolą Rona, Harmionę albo Hagrida. Ciekawą odmianą mogą być antagoniści serii, tacy jak Voldemort albo Draco Malfoy. Do figurek można dołożyć plakaty, które mogą przyjąć formę napisów, obrazków z Hogwartu albo bohaterów serii. Popularnymi gadżetami Harry Potter są również pluszaki albo zabawki, które przysłużą się młodszym fanom serii. 

Gadżety Harry Potter jako przedmioty codziennego użytku 

gadżety harry potter

Gadżety Harry Potter – https://babaco.store/harry-potter bywają bardziej praktyczne niż figurki lub plakaty. Mogą służyć równie dobrze w domu, gdzie być może brakuje kubków albo talerzy. Można je kupić w wielu kolorowych odmianach, co ucieszy zwłaszcza dzieci. Podobizny z serii „Harry Potter” mogą też świetnie prezentować się jako pościel. Dziewczynom przyda się nowy grzebień z Hermioną, zaś chłopcom plecak z podobizną Rona.

Gadżety z „Harrym Potterem” będę nieocenione również w szkole. W sklepach aż roi się od:

  • zeszytów z kolorowymi okładkami
  • ołówków i długopisów 
  • bloków rysunków z postaciami serii

Dodać należy do tego kalendarz do pokoju dziecka, gdzie każdy miesiąc oznacza inny plakat ze świata magii i czarodziejstwa. Kalendarzyk może przyjąć również postać książkową, gdzie dziecko będzie zapisywało sobie codzienne plany. Wiernych fanów ucieszą też oczywiście płyty DVD oraz książki, które świetnie będą prezentowały się na półkach. 

Możliwość komentowania Jakie gadżety z serii „Harry Potter” warto kupić fanom?  została wyłączona