iPad Air Cellular - jeden z najchętniej wybieranych modeli na rynku
Elektronika i gadżety

iPad Air Cellular – jeden z najchętniej wybieranych modeli na rynku

Apple iPad Air to jeden z najnowszych modeli tego producenta 5 generacji. Można na nim pracować z najwyższą wydajnością, w niezwykle komfortowy sposób, a jednocześnie prosto i szybko. Producent zadbał o maksymalne doposażenie tego iPada, dzięki czemu posiada więcej funkcji niż komputer. Działa niezwykle szybko i jest bardzo wydajny, to jeden z najbardziej wszechstronnych modeli dostępnych na rynku.

iPad Air Cellular – najlepszy model z dostępnych na rynku 

iPad Air Cellular to niezwykle wydajny tablet, który dedykowany jest odbiorcom kładącym nacisk na niezawodność posiadanych urządzeń. Taki właśnie jest nowy model charakteryzujący się niezwykłą wytrzymałością na uszkodzenia, odpornością, a także szybkim działaniem. iPad Air został stworzony w nowoczesnej technologii czipowania M1 Ultra technologiczne ośmiordzeniowe CPU wpływa na dostarczenie maksymalnej wydajności, która jest szacowana na 60%, dzięki temu jest to narzędzie, które ułatwia pracę, pozwala na rysowanie, granie, a także tworzenie różnorodnych rzeczy na telefonie. Dzięki niemu można przeglądać kilka kart jednocześnie. Jest to produkt dedykowany najlepszy. Dzięki niemu można sobie pozwolić na maksymalny poziom pracy wszędzie, gdzie tylko jesteśmy.

Świetne parametry w iPadzie Air Cellular

iPad Air może poszczycić się rozbudowanym ośmiordzeniowym GPU, który daje do dwóch razy szybszą grafikę, dzięki temu z łatwością można rysować, a także tworzyć procreate. Dodatkowo artyści z powodzeniem mogą budować modele razem z uMake oraz kreować niesamowite projekty. Koniecznie należy wspomnieć o bardzo mocnej i solidnej baterii, która pomimo intensywnej pracy pozwala na długi czas korzystania z niej.

iPad Air Cellular w kolorze czarnym

Aparat godny uwagi

W tym modelu na uwagę zasługuje także solidny aparat. iPad został wyposażony w ultra szerokokątny 12 MP w nowoczesnej technologii, dzięki czemu zdjęcia oraz obrazy są niezwykle naturalne. Podobnie jak rozmowy wideo, które dają wysoką jakość, a także podążanie za odbiorcą.

Cały czas utrzymując go w środku obrazu. Jeśli już mowa o aparacie to koniecznie należy powiedzieć, że świetnie rejestruje kadry oraz wideo w formacie 4K. Za sprawą szybkiego procesora ISP w chipie M1 ten model posiada tryb inteligentnego HDR, dzięki czemu zdjęcia są niezwykle przejrzyste, naturalne i rewelacyjnej jakości. To nie jedyne elementy, o których należy wspomnieć. iPad Air Cellular został wyposażony w funkcję skanowania dokumentów. Jest to niezwykle przydatne narzędzie, a jednocześnie bardzo proste w użyciu. Wystarczy do dokumentu podłączyć adnotację za pomocą Apple pencil 3, a zeskanowany dokument wyświetla się na ekranie. Z kolei za sprawą wygodnego magicznego ołówka można notować, rysować, a także robić zapiski nawet na zdjęciach. Jest to bardzo wygodne oraz nowoczesne zastosowanie, które ułatwia codzienne funkcjonowanie. Dodatkowo jeśli chodzi o pisanie po ekranie można samemu wybrać, w jaki sposób chcemy z niego korzystać: można pisać drugie wiadomości, a także notatki za sprawą klawiatury, gładzika oraz palca. 

Możliwość komentowania iPad Air Cellular – jeden z najchętniej wybieranych modeli na rynku została wyłączona